ART / Lithographs / Litograph in colors 13385789
nr 1338 5789
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Peter Åström (b. 1946), Sweden. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 1/18, signed, sheet: 62x47,
LITOGRAPH IN COLORS, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 1/18, , bladets mått: 62x47 cm
Peter Åström, Swedish painter born 1946.
Droit De Suite
Estimate:
400
Sold:
SEK 100
Auction date:
Monday July 27 2020
at 18:37:06
- Bid history
Time
Bidder
Bid
27/7 12:11:33
- Artist/Designer